Przeprowadzki i usługi transportowe

Panfix to ekspert od przeprowadzek, któremu możesz zaufać.

Jeżeli planujesz przeprowadzkę do nowego mieszkania, domu lub zmieniasz siedzibę firmy, potrzebujesz niezawodnej, godnej zaufania i profesjonalnej firmy przeprowadzkowej, która wyeliminuje stres związany z tym procesem. Panfix posiada wieloletnie doświadczenie w przeprowadzaniu domów i firm każdej wielkości w Polsce i Europie, dzięki czemu możesz mieć pewność, że współpracujesz z firmą przeprowadzkową, która dokładnie wie, co robi. Niezliczeni zadowoleni klienci są prawdziwym świadectwem standardów jakości i zaangażowania, jakie wkładamy w każde wykonywane zlecenie.

Podchodzimy ze szczególną troską do Twojej własności, aby bezpiecznie dotarła do celu. Dysponujemy wielkopowierzchniowym, bezpiecznym i ogrzewanym magazynem w Warszawie, który jest do Twojej dyspozycji – oferujemy usługę magazynowania krótko- i długoterminowego Twoich rzeczy. Możesz oczekiwać profesjonalnej i przyjaznej obsługi o najwyższych standardach, od początku do końca. Jako firma rodzinna rozumiemy znaczenie indywidualnego podejścia do każdego powierzonego zlecenia.

Nasz doświadczony zespół posiada bogate zaplecze techniczne – auta dostawcze z windami załadowczymi, platformy jezdne, pasy ładunkowe, elektronarzędzia – gwarantujemy profesjonalizm. Jesteśmy również w pełni ubezpieczeni, na każdym etapie realizacji zlecenia – podczas transportu towarów, posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej i ubezpieczenie magazynu oraz przechowywanych w nim rzeczy, nie musisz się o nic martwić.

Usługi przeprowadzkowe świadczymy przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, więc jeżeli zależy Ci na zorganizowaniu sprawnej przeprowadzki poza standardowymi godzinami pracy lub w weekend, również jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Jeśli szukasz profesjonalnej firmy zajmującej się przeprowadzkami, która oferuje najwyższy poziom standardów i pochyli się nad twoimi potrzebami, może się wydawać, że będzie to kosztowne. W rzeczywistości oferujemy wyjątkowo konkurencyjne stawki, więc nie musisz iść na kompromis.

Zapraszamy do kontaktu – nasze bezpłatne, niewiążące wyceny szczegółowo opisują wszystkie aspekty naszych usług, niezależnie od tego, czy potrzebujesz tylko materiałów do pakowania, czy też kompleksowej usługi pakowania i transportu. Przeprowadzki Warszawa to nasza specjalność, świadczymy również usługi na terenie całego kraju.

Posiadamy flotę nowoczesnych samochodów dostawczych, m.in.:

  • samochody dostawcze typu VAN, 3 os., 1 miejsce paletowe – Citroen Berlingo, Peugeot Expert
  • samochody dostawcze typu furgon MAXI, 3 os., 17m3 przestrzeni ładunkowej – Peugeot Boxer i Fiat Ducato
  • samochody dostawcze z zabudową kontenerową o wymiarach 4,2m x 2,2m x 2,2m z windą załadowczą o udźwigu 1t., DMC 3,5T – Iveco Daily
  • samochody ciężarowe z zabudową kontenerową o wymiarach 6,5m x 2,4m x 2,3m z windą załadowczą 1t., DMC 7,5T – Mercedes Atego, Iveco Eurocargo
  • samochody ciężarowe z zabudową kontenerową / firanka z windą załadowczą 1,5t., DMC 12T – Iveco Eurocargo

Do państwa dyspozycji są kierowcy specjalizujący się w transporcie krajowym i międzynarodowym, oraz profesjonalne ekipy techniczne gotowe do prac fizycznych i manualnych – przeprowadzki, w tym montaż i demontaż mebli i wszelkiego rodzaju sprzętu elektronicznego i urządzeń.

Dysponujemy pełnym zapleczem technicznym, wózki paletowe, platformy transportowe, elektronarzędzia, agregaty prądotwórcze, kompresory, ogrzewacze gazowe i elektryczne, nagrzewnice nadmuchowe spalinowe, namioty i wiele innych.

Posiadamy magazyn o powierzchni 1200 mkw w okolicach Warszawy (węzeł Konotopa – A2, S2, S8)