Dezynfekcja i usługa sprzątania

Dezynfekcja

Panfix oferuje pełen zakres specjalistycznych usług dezynfekcji i czyszczenia. Dezynfekcja wykonywana jest w skuteczny, dyskretny sposób, z zachowaniem wszelkich norm i zaleceń inspekcji sanitarnej, zgodnie z polskim prawem.

Dzięki usłudze szybkiego reagowania jesteśmy do Twojej dyspozycji przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Jeżeli zaistnieje nagła obawa zagrożenia, zagwarantujemy fachowe działania przy użyciu profesjonalnych narzędzi i środków chemicznych, neutralizując wszystkie źródła potencjalnego skażenia – szybko i bezpiecznie.

Usługi dezynfekcji prowadzimy w Warszawie i województwie mazowieckim.

Sprzątanie po remoncie

Pozwól nam zająć się brudną robotą po przebudowie lub remoncie.

Po przebudowie biura lub mieszkania chcesz cieszyć się odnowioną przestrzenią. Może to jednak być trudne, gdy kurz pokrywa podłogi, a zanieczyszczenia znajdują się w każdym zakątku. Podczas gdy firmy budowlane wykonują pobieżne sprzątanie, Panfix zadba o kompleksowe porządki po zakończeniu prac  remontowych.

Zatrudniając nas, możesz odpocząć, wiedząc, że nasi pracownicy zadbają o wszystko kompleksowo. Rozumiemy, że po zakończeniu remontu, ostatnią rzeczą, o którą chcesz się martwić, jest sprzątanie bałaganu. Jesteśmy po to, aby wykonać pracę za Ciebie.

Usługi sprzątania po remoncie wykonujemy w Warszawie i województwie mazowieckim.

Zapraszamy do współpracy!