Mycie elewacji i kostki brukowej

Panfix świadczy profesjonalne usługi mycia pod ciśnieniem oraz porządkowania terenów przyległych do nieruchomości na terenie Warszawy i województwa mazowieckiego. Oferujemy szeroki zakres rozwiązań, czyszczenie ciepłą i zimną wodą, obsługujemy klientów indywidualnych i komercyjnych. Niezależnie od tego, czy jest to patio ogrodowe, czy fasada o dużej powierzchni, nasi wykwalifikowani technicy są przygotowani do walki z najbardziej uporczywymi zabrudzeniami i nalotami, aby przywrócić pierwotny blask nieruchomości.

Używamy systemów ciepłej i zimnej wody i korzystamy tylko z urządzeń o wysokiej wydajności, które pozwalają nam pracować w wysokim zakresie ciśnienia i temperatury wody. Posiadamy również podnośniki, pozwalające dotrzeć nam do wyższych konstrukcji. Stosujemy wyłącznie przyjazne dla środowiska, całkowicie biodegradowalne środki czyszczące.

Oferujemy również usługi czyszczenia okien, mycie rynien, mycie dachu, renowację i malowanie elewacji i powierzchni betonowych. Panfix – usługi mycia kostki brukowej i elewacji Warszawa – jesteśmy do Twojej dyspozycji!